Cinema

Shrek Třetí

11. července 2007 v 20:12 | BacFire
Shrek Třetí
Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti.

Vdáš se,a basta!

10. června 2007 v 10:45 | BacFire
Vdáš se, a basta!
→Klikni pro zvětšení
Hrdinkou romantické komedie je Daphne Wilderová, matka, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery - nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy a neuctivou Mae - tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Aby ochránila svoji nejmladší Milly před stejnými milostnými chybami, které učinila sama, rozhodne se Daphne, že jí najde perfektního muže a zadá inzerát přes internet.
Více v celém článku

Roming

9. června 2007 v 18:39 | BacFire
Roming
Roman (Marián Labuda) dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blondýnou, ženit se nechce a už vůbec nestojí o děvče odkudsi ze slovenské vesničky, které v životě neviděl.
celý článek

Bestiář

2. května 2007 v 20:13 | BacFire
Bestiář
>>Klikni pro zvětšení
Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní.
(Více v celém článku)

Vratné láhve

27. dubna 2007 v 12:35 | BacFire
Vratné láhve
Vratné láhve
Nový film Jana a Zdeňka Svěrákových vtrhl do českých kin jako bouře a český rekord v návštěvnosti prvního víkendu zlomily se 107 362 diváky.
(Více o filmu v celém článku)↓↓

Pusinky

26. dubna 2007 v 11:46 | BacFire
Pusinky
Klikněte pro větší obrázek >klikni pro zvětšení
Iška, Karolína a Vendula ale rozhodně nechtějí skončit ve stereotypu všedního života a navíc se nedostaly na vejšku. Tak naplánovaly super cestu - Holandsko, farma, louky, krávy, svoboda. Chtějí si pořádně užívat a občas (možná) i trochu pracovat.
Chceš vědět o filmu víc? >klikni na celý článek<
 
 

Reklama
Reklama